Вітальне слово до Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:00

Шановні працівники, депутати та члени виконкому

Вирівської сільської ради!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без Вашої активної, справедливої позиції. Адже мешканці громади обрали нас своїми представниками у владі, наділили повноваженнями та доручили управління громадою з надією та сподіваннями, що життя стане краще. Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу та виконавчого комітету забезпечується життєдіяльність соціально-культурної сфери та житлово-комунального господарства, крок за кроком вдається вирішувати чимало непростих завдань, реалізовувати заплановані задуми.

Усім причетним до цього свята дякую за Вашу працю, за Ваше прагнення зробити нашу громаду самодостатньою, розвинутою, благоустроєною та бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є вагомим внеском у розбудову нашої Вирівської громади.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай Ваш багатий досвід роботи в органах самоврядування стане частиною творчої роботи кожного з нас.

Сердечно бажаю усім, хто працює на розвиток нашої громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою,

Вирівський сільський голова                                              Сергій ОПАЛЬКО