Дайджест новин

Дата: 06.12.2021 19:18

Засідання апарату Вирівської сільської ради

06 грудня 2021 року заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана УСИК провела апаратну нараду, на якій було обговорено такі питання:

• Підготовка до ліквідації наслідків снігопадів/ожеледиці на території Вирівської сільської ради;
  • Моніторинг придбання житла для трьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з коштів державної субвенції;
  • Організація відзначення Дня святого Миколая;
  • Завершення благоустрою площадок під контейнери для збору ТПВ та прилеглої до адмінбудівлі території в с.Селишще;
  • Планування реконструкції та проведення поточного ремонту зупинки для громадського транспорту в с.Селище;
  • Підвіз каміння для загорожі ФАП с.Селище;
  • Проведення інвентаризації майна по адмінбудівлях старостинських округів Вирівської громади;
  • Підготовка до проведення сесії 10.12.2021 р.;
  • Передача об’єктів нерухомості Сарненським ЦПМСД Вирівському ЦПМСД (ФАПи та амбулаторії);
  • Планування обов’язкових ремонтних робіт (облаштування тактильною плиткою, заміна дверй) у ФАПах громади;
  • Проведення шкільних олімпіад 06-07 грудня;
  • Усунення недоліків за результатами перевірки стану охорони праців у Вирівській сільській раді;
  • Участь команди Вирівської громади у районному турнірі з волейболу;
  • Завершення благоустрою на кладовищі с.Камяне-Случанське;
  • Необхідність проведення щомісячних інструктажів для 5 соціальних робітників громади;
  • Проведення поточного ремонту електричної системи освітлення в спортзалі Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Підготовка цільових програм до Програми соціально-економічного розвитку громади на 2022 р.

Участь у координаційно-консультативній раді

06 грудня 2021 року, напередодні Дня місцевого самоврядування, Вирівський сільський голова Сергій ОПАЛЬКО взяв участь у роботі координаційно-консультативної ради за участі представників Рівненської ОДА, депутатів, голів громад та сільських рад Рівненщини, членів виконавчого апарату Рівненської обласної ради. Одним із пунктів порядку денного ради було обговорення результатів річної діяльності органів місцевого самоврядування та відзначення відзнаками Рівненської ОДА.

Джерело: https://www.rv.gov.ua/news/na-rivnenshchini-privitali-predstavnikiv-organiv-miscevogo-samovryaduvannya

Робота комунальників

З 01 грудня 2021 року комунальниками громади ведуться роботи по підготовці каналізаційного каналу від станції стічного збору від багатоквартирних будинків с.Селище до очисних споруд.

Подарункові сертифікати для НУШ і математики

В рамках Меморандуму про співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти» та Вирівською сільською радою, проекту «Інноваційний прорив» громадська організація «ЦЕНТР ОСВІТНІХ РЕФОРМ НАШІ ДІТИ» має намір встановити безкоштовно електронний  засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент KM MEDIA Ed Profi» для 3-го класу Нової Української Школи (мультимедійний веб-ресурс до 7-ми освітніх галузей в комплекті з кодом доступу) – 1 шт. (ринкова ціна 35 500,00 грн.) та математика, освітня платформа 5-9 класи – (мультимедійний веб-ресурс в комплекті з кодом доступу) – 3 шт. (ринкова ціна 540 000,00 грн.)

Раніше повідомлялося, що в рамках зазначеного вище проекту Вирівська громада отримала 9 подарункових сертифікатів для 1-4 класів для інклюзивного навчання (мультимедійний веб-ресурс з 14-ти напрямків в комплекті з кодом доступу) на суму 319 500 грн.

Голова Вирівської сільської ради Сергій Опалько висловлює офіційну подяку виконавчому директору Асоціації міст України Олександру Слобожану та всім, хто долучився до участі у проєкті! Сподіваємося на продовження плідної співпраці з Асоціацією Міст України!