Вітання до Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 08:07

Шановні військовослужбовці, захисники України, дорогі ветерани!

6 грудня – День Збройних Сил України. Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни. Не виключенням стали і наші земляки – воїни Вирівської громади, які гідно проявили себе захищаючи рідну землю.
На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.
Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України! Святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.
Бажаю Вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди супроводжують Вас.
Щиро дякую всім військовослужбовцям Вирівської громади, які служили в Збройних Силах, захищали нашу землю від ворогів в зоні АТО, волонтерам за сумлінне виконання конституційного обов'язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані в ході антитерористичної операції. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!
Шановні військовослужбовці, бажаю Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, добра та щастя, мирного неба над Україною!
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
Вирівський сільський голова         Сергій ОПАЛЬКО