Черговий акт вандалізму!

Дата: 03.12.2021 12:36

Протягом січня-листопада 2021 року в селі Вири на комплектній трансформаторній підстанції (КТП) по вул. Калиновій зламано два навісних замки та здійснено самовільне вимкнення вуличного освітлення.

Згідно Статті 194(1) Кримінального кодексу України, умисне пошкодження об'єктів електроенергетики, якщо ці дії призвели або могли призвести до порушення нормальної роботи цих об'єктів, або спричинило небезпеку для життя людей, карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Звертаємось до всіх мешканців с.Вири, якщо Ви стали свідком акту вандалізму, або Вам відомо про його деталі, негайно повідомляти відповідальну особу за тел.: +38 097 866 81 10, +38 066 625 72 98.

Давайте не будемо байдужим до праці тих людей, які роблять нашу громаду впорядкованою, охайною. Це наш спільний дім. І від кожного з нас залежить те, наскільки комфортно та затишно в ньому буде. Адже вандали залишають без світла мешканців вулиць.