Підсумки оздоровлення дітей у 2021 році

Дата: 03.12.2021 12:33

Протягом січня-листопада 2021 року оздоровленням та відпочинком було охоплено 436 дітей Вирівської сільської ради, які потребують особливої уваги та підтримки.

Зокрема: 11 дітей оздоровлено за кошти держбюджету (двоє ще оздоровлюються до кінця грудня), з них, 5 осіб – в МДЦ «Артек», 2 – у ДП «Молода гвардія», 4 – в дитячому оздоровчому таборі «Артек-Прикарпаття». З них 5 дітей, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, шестеро – з багатодітних родин.

З бюджету Вирівської сільської ради було виділено 150 500 грн. та оздоровлено в санаторії «Горинь» смт. Степань 27 дітей: 1 – сирота, 3 – напівсироти, 3 – із багатодітних родин, 20 – постраждалі від наслідків ЧАЕС.

Окрім того, влітку 400 дітей було залучено в літньому таборі відпочинку від церкви ХВЄ у с.Ясногірка.

З 14 по 25 червня 2021 року працювали табори відпочинку для понад 300 дітей при закладах культури Вирівської сільської ради.

Наступного року планується продовжити оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій.