Участь у семінарі

Дата: 02.12.2021 13:33

01 грудня 2021 року сільський голова Сергій ОПАЛЬКО взяв участь у навчальному семінарі, проведеному на базі Центру Безпеки громадян у с. Жадень Миляцької громади спільно з представниками ГУ ДСНС України у Рівненській області та головами ТГ Сарненського і Вараського районів.
Семінар відбувся в рамках реалізації проєкту "Забезпечення безпеки населення в територіальних громадах поліського регіону Рівненської області, шляхом розвитку існуючих та утворення нових (добровільних) пожежних команд", що обраний одним з переможців щорічного обласного конкурсу проєктів територіальних громад Рівненської області.
Організатори поділилися досвідом створення центру безпеки громадян та впровадженням заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків на території громад.
Бачення шляхів розвитку Центрів Безпеки висвітлили у своїх доповідях працівники ГУ ДСНС України у Рівненській області, обговорили основні завдання та функціонування МПК та ДПК в громадах, організації заходів ЦЗ органами місцевого самоврядування, поділились з представниками територіальних громад досвідом впровадження заходів щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій тощо.
Основна мета таких центрів у громадах – забезпечити захист населення і територій від пожеж та надзвичайних ситуацій, підтримання громадської безпеки, надання своєчасної медичної допомоги.

Джерело: https://mylyacka-gromada.gov.ua/news/1638438698/