Відбулися змагання з волейболу на Кубок Голови Вирівської громади

Дата: 01.12.2021 18:34
Кількість переглядів: 1978

01 грудня в Ясногірській ЗОШ І-ІІІ ступенів з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відбулися змагання з волейболу на Кубок Голови Вирівської громади між командами старостинських округів.

Після проведення жеребкувань між капітанами команд змагання відкрили секретар ради Світлана ВЕЛИЧКО, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила МАКРИЦЯ та директор школи Оксана БОРОВИК.

Під час гри у волейбол глядачі та вболівальники змогли не лише поспостерігати за напруженою боротьбою спортсменів, а й відчути гамму позитивних емоцій від результатів гри – Кубок Голови громади отримала команда Селищенського старостинського округу. Друге місце виборола команда Чудельського старостинського округу і третє місце посіла команда "Вири".

Команди-учасники турніру були нагороджені Грамотами Голови Вирівської сільської ради за спортивні досягнення.

Сподіваємося, що сьогоднішні змагання дадуть поштовх до більш активного залучення молоді громади до занять спортом і започаткують щорічні змагання з волейболу на Кубок Голови громади.