Сарненський місцевий центр з надання БВПД повідомляє

Дата: 29.11.2021 20:20

З 8?? листопада встановлено ?? особливі обмеження ?? для осіб, винних у жорстокому ???? поводженні з тваринами????????.

Їм забороняється утримувати тварин ????????:

? протягом 1?? року - у разі накладення адміністративного стягнення ???? або застосування заходів впливу за вчинення правопорушення, пов’язаного з жорстоким поводженням з ???????? тваринами;

? протягом 1??0?? років - у разі притягнення до кримінальної ?? відповідальності за жорстоке поводження з тваринами ???????? або звільнення від кримінальної відповідальності та закриття провадження у справі за нереабілітуючими обставинами, або застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру.

????Це передбачено ст. 9 ???? Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження", до якої внесені зміни ???? Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив Європейського Союзу у сфері охорони тваринного та рослинного світу".

#БПД #Legalaid #ПравоваДопомога #СарненськийМЦ #ЗоозахисніНовели