Звернення сільського голови до Дня пам’яті жертв голодоморів

Дата: 27.11.2021 10:43

Шановні жителі Вирівської громади!

В третю суботу листопада Україна у жалобі схиляє голову перед світлою пам’яттю українців – жертв Голодоморів 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 рр, що  назавжди увійшли в Світову історію як великі трагедії, наслідки яких затьмарили своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття. Українська земля відчула на собі весь біль Голодомору, бо кожен з нас втратив частку свого коріння, свого роду.
Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.
Ми схиляємо голови перед невинними жертвами того страшного часу. Але оселяємо в своїх душах не розпач, а гартуємо силу духу і, незважаючи на чужинські зазіхання, йдемо своїм шляхом до волі й мирного життя на власній землі.
Ми маємо усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, внуками, нашими правнуками, повинні бути єдині у творенні нашої Української національної держави, тверді та свідомі у своєму виборі. Сьогодні складаємо співчуття нащадкам, родинам загиблих. Нехай Господь Бог прийме їхні душі до Царства Божого, а нас укріпить у вірі, надії, любові.
Бажаємо, щоб на наших столах завжди був хліб, а наші діти ніколи не дивились голодними очима на світ. Хай оберігає нас Господь, хай оберігає Україну!
Світла пам’ять безвинно загиблим!

З повагою,
сільський голова                              Сергій ОПАЛЬКО