В Чудлі розпочато створення паркової зони

Дата: 23.11.2021 21:04

23 листопада 2021 року в селі Чудель на прилеглій до Будинку культури території розпочато створення паркової зони в рамках проекту «Активні парки – озеленимо планету!».

Спільно з Державним підприємством «Сарненський лісгосп», працівниками Вирівської сільської ради, місцевими депутатами, учнівським колективом Чудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів висаджено 60 саджанців дерев: ялини, модрини, липи, клена, дуба червоного й горобини.

Фото без описуНаступним етапом буде облаштування пішохідної доріжки, спортивно-розважальних майданчиків, інших елементів для відпочинку та занять спортом. Щиро дякуємо ДП "Сарненський лісгосп" за надані саджанці дерев, усім, хто долучився - за спільну роботу! Створюймо і озеленюймо громаду разом!