Участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти домашнього насильства»

Дата: 25.11.2021 08:00

З 25 листопада до 10 грудня 2021 року в усіх регіонах України відбуватиметься щорічна акція «16 днів проти насильства». Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

До проведення акції «16 днів проти насильства» може долучитися кожна особа, яка своїми власними діями (підтримкою, розповіддю про власний досвід, порадою) може призупинити насильницькі дії; кожна організація, яка може долучитися до проведення цього заходу, провести будь-який захід спільно з іншими організаціями, кожна особа, яка говорить вголос про неприпустимість побиття, психологічного, фізичного та інших видів насильства, про зґвалтування та про приниження жінок, дівчат, чоловіків і хлопців на роботі, в родині, серед друзів чи колег.

Вирівська громада приймає естафету від Вербської громади для участі у Всеукраїнській акції «16 днів проти домашнього насильства». Ці помаранчеві кульки символізують цінності, важливі для кожного з нас: любов, мир, злагоду, взаєморозуміння, дружбу, щастя, підтримку, повагу, радість, чесність, доброзичливість, єдність, турботу, надію, віру, співчуття.
Передаємо естафету Висоцькій громаді!

Слайдшоу

Якщо Ви стали жертвою домашнього насильства або насильства за ознакою статі, Ви маєте право звернутися за допомогою до мобільних бригад психологічної допомоги, зателефонувавши на номер національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0-800-500-335 або 386 з мобільного.