Поповнилася скарбничка переможців!

Дата: 19.11.2021 15:07

Заклади загальної середньої освіти постійно беруть участь у різних конкурсах, де учні мають змогу проявити свої творчі здібності та креативні ідеї. Приємно зазначити, що скарбничка нашої громади знову поповнилася переможцями!

Підбито  підсумки обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ». Серед його переможців – представник Чабельської гімназії. Ніколайчук Остап, учень 4 класу здобув І місце в номінації " Солісти" у молодшій віковій категорії.

Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ» проводять щорічно восени для формування національної свідомості учнівської молоді засобами мистецтва,  популяризації вітчизняної патріотичної пісні, вшанування пам’яті героїв минулого та сучасності.

За результатами обласного етапу Всекраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» маємо трьох переможців: у номінації «образотворче мистецтво» - учень Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Біленький Ростислав (вікова категорія 11-14 років), в номінації «поезія» - учень Федорівської гімназії Ганзюк Данило (вікова категорія 7-10 років) та учениця Кам’яне-Случанської гімназії Примак Марія (вікова категорія (11-14 років).

Ці роботи були надіслані у м.Київ для участі у фінальному етапі конкурсу, де диплом ІІ ступеня виборола поезія учня Федорівської гімназії Ганзюка Данила «Я маленький українець» (вчитель Мичка Таміла Олегівна).

Я маленький українець.

Гордо й голосно скажу:

«Україна Незалежна!»

Та її я бережу.

Боротьба за незалежність

Нелегкою нам була.

Але ненька наша гордо

Це звання собі взяла.

І сьогодні ясно сонце

Світить кожному на шлях.

Україна Незалежна!

Хай завжди це буде так!

У Всеукраїнському конкурсі учнівської молоді «Український борщ – національний бренд кулінарної культури» сертифікати учасників отримали: Пономарчук Поліна – учениця Кам’яне-Случанської гімназії, Царук Руслана – учениця Селищенської гімназії, грамоту за активну участь у конкурсі – Дубина Дарина – учениця Чабельської гімназії, а перемогу в даному конкурсі – Вознюк Юрій – учень Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Щиро бажаємо здоров'я, натхнення, здійснення назаповітніших мрій, нових здобутків і перемог. Старанно і наполегливо вчитися і розвивати  дарований Богом талант.