Засідання ініціативної групи по створенню молодіжної ради

Дата: 18.11.2021 16:50

18 листопада 2021 року заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана УСИК провела перше засідання ініціативної групи щодо створення молодіжного консультативно-дорадчого органу Вирівської сільської ради.

Це один із інструментів демократичного суспільства, який існує у країнах Європейського Союзу, що дасть поштовх до запровадження креативних молодіжних проектів, аби молодь брала активну участь в управлінських процесах, спільно створювала й розвивала молодіжне середовище на території нашої громади.

Запрошуємо ініціативну, активну, енергійну, креативну молодь віком 14-35 років долучитися до формування складу Молодіжної ради. Якщо бажаєте стати членом/членкинею Молодіжної ради – заповнюйте заяву та біографічну довідку та надсилайте на електронну адресу: vyry.infrastruktura@gmail.com з позначкою "Молодіжна рада" до 07 грудня 2021 року, або звертайтеся до координаторів ініціативної групи Вирівської сільської ради:

Провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кузьмич Наталія Юріївна – (066) 833 06 26

Провідний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури Рудківський Олександр Петрович – (066) 239 97 47.

Адже тільки спільними зусиллями ми реалізуємо всі плани, які спрямовані на розвиток нашої рідної Вирівської громади!