Участь у координаційній нараді щодо посилення охорони державного кордону

Дата: 17.11.2021 21:10

17 листопада 2021 року сільський голова Сергій ОПАЛЬКО взяв участь у  координаційній нараді, яка відбулася у м.Вараш, щодо посилення охорони державного кордону у межах Рівненської області через ситуацію, яка нині склалася на межі Польщі й Білорусі.

До Вараша сьогодні прибули голова Національної поліції України Ігор Клименко, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, керівники громад Вараського та Сарненського районів, представники поліції, Нацгвардії, ДСНС.

Нині міграційних рухів на нашому кордоні немає, однак ситуація динамічна. Основні тези, які звучали під час наради: посилюється охорона кордону, для цього залучаються сили Національної гвардії, поліції, також будуть залучені і представники громадських формувань. Будуть розгорнуті штаби для координації дій голів громад та керівників силових структур.

Сергій Опалько зазначив, у нашій громаді особлива увага роботі старост та жителів громади – необхідно повідомляти поліцію у разі появи у наших сільських територіях невідомих осіб, без жодних самостійних дій.

Варто зауважити, що у межах Рівненської області протяжність кордону з Республікою Білорусь складає 218 км. Після координаційної наради силовики із повітря оглянули кордон, ситуація стабільна.

Джерело: https://www.rv.gov.ua/news/na-rivnenshchini-posilyat-bezpeku-kordonu-z-bilorussyu