Дайджест новин

Дата: 17.11.2021 14:49

Облаштування майданчиків під ТПВ-контейнери

Впродовж листопада 2021 року в населених пунктах Вирівської громади було продовжено облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів.

Таким чином, станом на сьогодні, всього облаштовано 14 майданчиків: 1 – с.Федорівка, 4 – с.Вири, 3 – с.Селище, 3 – с.Ясногірка й 3 – с.Чабель.

У селі Чабель було відремонтовано площадку для пасажирів на зупинці для громадського транспорту.

Грейдерування вулиць населених пунктів

У рамках договору про співпрацю між Вирівською сільською радою та ТОВ ККНК «Технобуд» продовжуються роботи з грейдерування вулиць громади: 15-16 листопада в с.Ясногірка

і 16 листопада в с.Чабель.

15 листопада проводено роботи по грейдеруванню вулиць с. Чудель та с.Кам’яне-Случанське технікою, власником якої є Михайло Сафарян із с.Чудель.

Роботи з благоустрою

17 листопада 2021 року на території, де розташований дитячий майданчик, та поблизу Будинку культури в с.Вири працівниками апарату сільради  висаджено 15 ялинок.

Озеленимо громаду разом!

Приміщення для пожежного автомобіля

16 листопада 2021 року завезено та за допомогою техніки ПП Віктора Примака із с.Вири розвантажено будівельні блоки для підготовки приміщення для пожежного автомобіля та працівниками комунальних служб громади розпочато викладання стін.

Площадка для велопарковки

З метою створення умов для школярів та працівників навчального закладу на території Кам’яне-Случанської гімназії облаштовано площадку під велопарковку та буде встановлено конструктивний елемент для розміщення велосипедів.