Дайджест новин

Дата: 09.11.2021 17:12

Впродовж жовтня 2021 року за сприяння приватних підприємців с.Чабель тривали внутрішні ремонтні роботи в приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту с.Чабель, де ремонт не проводився десяток років.

Фото без описуФото без опису

Станом на сьогодні проведено заміну електропроводки та системи опалення, завершено ремонт однієї кімнати, наразі тривають роботи в інших приміщеннях. Тим самим створюються умови для надання якісних медичних послуг жителям населеного пункту . Дякуємо підприємцям за спільну роботу!

Фото без описуФото без описуФото без опису

Після розроблення проектно-кошторисної документації по будівництву мережі зовнішнього освітлення в с.Олексіївка та проведення процедур із тендерних закупівель, підрядником заверш ено будівельні та монтажні роботи по житловому масиву на вул. Нова й Лісна.

Фото без описуФото без описуФото без опису

08 листопада сільський голова Сергій Опалько із комунальниками громади виконали роботи щодо знесення аварійного дерева на території закладу дошкільної освіти «Віночок» с.Гранітне.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

09 листопада за підтримки ТОВ ККНК «Технобуд» проведено роботи з грейдування усіх вулиць у с. Федорівка. Заплановано проведення робіт із грейдування в інших населених пунктах громади.

Фото без описуФото без опису