Відзначення керівників закладів культури

Дата: 09.11.2021 11:20

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

09 листопада – Всесвітній день працівників закладів культури та аматорського мистецтва. Серце, уява і розум – ось те середовище, де зароджується те, що ми називаємо культурою.

У Вирівській громаді відповідно до розпорядження сільського голови від 03 листопада 2021№ 107 «Про нагородження грамотами з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери та Всесвітнього дня працівників культури» було відзначено таких керівників закладів культури:

ОПАЛЬКО КАТЕРИНУ МИКОЛАЇВНУ – директорку БК с.Селище – за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня працівників культури.

ВОЗНЮК ІРИНУ ВОЛОДИМИРІВНУ – завідувачку клубом с.Гранітне – за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня працівників культури.

ПАНЬКО ОЛЬГУ ВАСИЛІВНУ - завідувачку клубом с.Федорівка – за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня працівників культури.

Всім керівникам закладів культури було висловлено побажання міцного здоров’я, мирного неба та довголіття, реалізації творчих ідей та креативних задумів.