Святкування Дня села Олексіївка

Дата: 05.11.2021 09:35

4 листопада - найочікуваніша подія року для жителів с. Олексіївка. Адже в цей день вони святкують День села. Усі здобутки їхньої місцевості були б неможливими без щирих, талановитих, гостинних жителів, які своєю самовідданою працею їх примножують. На жаль, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні святкуванняв селі відбулися в режимі онлайн.

Відповідно до розпорядження голови Вирівської сільської ради від 01.11.2021 р. № 102 «Про нагородження грамотами з нагоди відзначення Дня села Олексіївка» за сумлінне виконання батьківських обов’язків, зразкове виховання дітей, відзначення найстаршого та наймолодшого жителів та з нагоди Дня села Олексіївка грамотами та подарунками були нагороджені такі жителі:

АБРАМЧУК НАЗАР РОМАНОВИЧ – наймолодший житель с.Олексіївка з нагоди відзначення Дня с.Олексіївка.

КЛЕСОВЕЦЬ ЯРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА – найстарша жителька с. Олексіївка з нагоди відзначення Дня села Олексіївка.

ПРИМАК ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ, ПРИМАК ЛЮБОВ ОЛЕКСАНДРІВНА – наймолодша сім’я с.Олексіївка з нагоди відзначення Дня села Олексіївка.

РОЩИК ГАННА ВАСИЛІВНА, РОЩИК ГРИГОРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – багатодітна сім’я с.Олексіївка - за сумлінне виконання батьківських обов’язків, зразкове виховання дітей та з нагоди Дня с.Олексіївка.

В цей святковий день завідувачка сільського клубу Віта Трофимець разом із учасниками художньої самодіяльності привітали жителів села своїми виступами. Також було проведено онлайн-конкурс дитячого малюнка «Моє рідне село», перемогу в якому за найбільшою кількістю вподобань здобула Опалько Анастасія Анатоліївна. Вона була нагороджена грамотою та подарунком.

Хочеться ще раз привітати жителів с.Олексіївка, побажати їм жити завжди в єдності, розумінні та підтримці один одного. Адже від цього залежить розвиток їхнього села та й громади в цілому.