Вітаємо з Днем села Олексіївка!

Дата: 04.11.2021 10:40

Шановні жителі села Олексіївка!

У житті кожної людини буває багато свят: родинних, релігійних та загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День рідного села.

Це день, який об’єднує тих, кому дорогий свій край, своє село, своя громада. День, коли кожен   відчуває себе частинкою великої родини та розділяє це чудове свято.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місцевості з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Добра вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім Божого благословення, щастя та благополуччя, міцного здоров’я, усіх земних радостей.

Нехай зростає та процвітає наша громада буде в неї яскраве та щасливе майбутнє!

З повагою, сільський голова

Сергій ОПАЛЬКО