28 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2021 21:38

Народ України вшановує в цей день пам’ять мільйонів воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. 40 місяців Україна була під гнітом  німецьких нацистів. У ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів радянських воїнів, понад два мільйони українців було вивезено для примусової праці до Німеччини під час окупації. На території України цілком або частково було зруйновано понад 700 міст і 28 тисяч сіл, близько 10 мільйонів людей залишились без даху над головою, понад 16 тисяч промислових підприємств було знищено.
Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів.
Жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х, ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.
 Сьогодні українці знову захищають нашу землю, свободу та територіальну цілісність України від російського агресора. Захисники України  є гідними слави своїх дідів і прадідів і ми твердо віримо у нашу перемогу.
  Слава Україні! Героям слава!