A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вирівська громада
Рівненська область, Сарненський район

Запитували-відповідаємо Чи сплачують багатодітні сім’ї податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

Дата: 25.10.2021 19:23
Кількість переглядів: 121

 

Об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним (прийомним) сім’ям, у яких виховується п’ять та більше дітей, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це передбачено нормами ст. 266 Податкового кодексу.

Для того, щоб скористатися пільгою, платнику податків необхідно подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою документи, що підтверджують відповідний статус, зокрема:

- посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї;

- договір про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї.

Нагадаємо, що кожен платник податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, має право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних, зокрема щодо права на користування пільгою зі сплати податку.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь