Як новоствореними ФОП – платниками єдиного податку третьої групи обчислити суму єдиного внеску

Дата: 21.10.2021 15:57

Для зареєстрованих в установленому законом порядку суб’єктів господарювання (новостворених), які протягом 10 календарних днів з дня державної реєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для платників третьої групи, перший звітний період починається з першого числа місяця, в якому відбулася державна реєстрація, та база нарахування єдиного внеску за цей місяць для них визначається у розмірі, визначеному такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.
Детальніше – в ЗІР (https://zir.tax.gov.ua/ ), категорія питання 201.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX