Конкурс патріотичної пісні "ПОЛІСЬКА СІЧ"

Дата: 21.10.2021 11:29

З 15 по 18 жовтня 2021 року серед закладів загальної середньої  освіти Вирівської сільської ради (дистанційно) був проведений І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Метою конкурсу було: формування почуття патріотизму у дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва; популяризація української патріотичної пісні; виявлення, підтримка кращих дитячих, молодіжних колективів та окремих виконавців; підвищення художнього рівня та виконавської майстерності учасників; формування в дітей та учнівської молоді ціннісного ставлення до національної культури та традицій українського народу; культурно-естетичне виховання та духовне збагачення обдарованих дітей і творчої молоді.

На конкурс було подано 12 відеозаписів патріотичних пісень від 7 закладів загальної середньої освіти у різних вікових категоріях. За результатами конкурсу переможцями стали:

І місце – Ніколайчук Остап – учень Чабельської гімназії, І вікова категорія, номінація «Солісти», пісня «Козаки»;

ІІ місце – Вакуліна Злата – учениця Чудельської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ вікова категорія, номінація «Солісти», пісня «Україно моя»;

ІІІ місце – Згурська Лілія, учениця Селищенської гімназії, ІІ вікова категорія, номінація «Солісти», пісня «Хай мирне небо усміхається»;

ІІІ місце – учні Кам’яне-Случанської гімназії: Корінець Артем, Корінець Микита, І вікова категорія, номінація «Ансамблі» (дует), пісня «Сім шляхів».

Вітаємо переможців конкурсу! Всім закладам освіти дякуємо за участь!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)