ОГОЛОШЕННЯ про оскарження нормативно-правового акта Вирівської сільської ради

Дата: 20.10.2021 16:24

Вирівська сільська рада, керуючись статтею 264 Кодексу адміністративного судочинства України та ухвалою Рівненського окружного адміністративного суду від 01.10.2021  про прийняття позовної заяви до розгляду  та відкриття провадження у справі (судова справа №460/13378/21) повідомляє про оскарження нормативного правового акта ради, а саме рішення Вирівської сільської ради від 14.07.2021 №135 «Про визначення земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності Вирівської сільської територіальної громади земельними ділянками право оренди яких  підлягає продажу  на конкурентних засадах»

Оскарження вищевказаного рішення здійснюється через Рівненський окружний адміністративний суд ( вул. 16 Липня, 87, м. Рівне, 33028). Розгляд справи проводиться за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання у справі призначено на 27.10.2021 о 10:30 год в залі судових засідань Рівненського окружного адміністративного суду.

Вимоги позивача згідно позовної заяви:

1.Визнати незаконним та скасувати рішення Вирівської сільської ради № 351 від 14.07.2021 «Про визначення земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності Вирівської сільської територіальної громади земельними ділянками право оренди яких  підлягає продажу  на конкурентних засадах».

2. Стягнути з відповідача у справі на користь Пачесного Володимира Анатолійовича понесені ним судові витрати пов’язані з судовим розглядом даної справи.