Засідання апарату Вирівської сільської ради

Дата: 18.10.2021 14:59

18 жовтня 2021 року сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів засідання апарату Вирівської сільської ради, на якому було обговорено питання процесу вакцинації працівників освітніх закладів громади та посадових осіб органів місцевого самоврядування від COVID-2019, перевірки кількісних показників дистанційної форми навчання шкіл та гімназій та харчування школярів, підготовки порядку денного засідання виконавчого комітету 21 жовтня 2021 року, визначення потреби медикаментів на І півріччя наступного року для амбулаторій та ФАПів громади, матеріальне забезпечення роботи територіальної виборчої комісії по підготовці та проведенні проміжних виборів депутата 31 жовтня 2021 року у Вирівській сільській раді, коректного ведення бухгалтерської документації та табелів, електроних лікарняних листів, проведення роз’яснювальної роботи з рідними громадянина О. с.Ясногірка щодо встановлення його недієздатності, проведення поточної перевірки документації сільської ради органами соціального страхування.