Конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

Дата: 12.10.2021 20:30

12 жовтня 2021 року о 10:00 год відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу творчості учнів та учнівської молоді «За нашу свободу».

Компетентне журі з представників вчителів образотворчого мистецтва та української мови і літератури з усіх ЗЗСО громади уважно розглянули кожну роботу, подану на конкурс.

Загалом було представлено 22 роботи у номінації «Образотворче мистецтво» (6 робіт у І віковій категорії та 16 робіт у ІІ віковій категорії) із семи закладів загальної середньої освіти Вирівської сільської ради та 9 віршів у номінації «Поезія» (два у І віковій категорії та сім у ІІ віковій категорії). У ІІІ віковій категорії у жодній з номінацій роботи представлені не були. В роботах учасників прослідковується щирий патріотизм, любов до України, велика повага до солдат ЗСУ, які захищають територіальну цілісність України в ООС, знання історії нашої держави, шана до її культурних надбань, традицій.

Звичайно, що кожна робота насичена творчістю юного митця, адже кожен твір мистецтва неповторний та унікальний, як і його автор. Однак, конкурс – це завжди конкурс.

Отож в обласному етапі нашу громаду представлятимуть переможці

Ганзюк Данило, учень Федорівської гімназії у І віковій категорії в номінації «Поезія» (вірш «Я маленький українець»), Примак Марія, учениця Кам’яне-Случанської гімназії у ІІ віковій категорії в номінації «Поезія» (вірш «Молю вас, благаю»); Опалько Ольга, учениця Федорівської гімназії у І віковій категорії в номінації «Образотворче мистецтво» (малюнок «На захист України»); Біленький Ростислав, учень Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів у ІІ віковій категорії в номінації «Образотворче мистецтво» (малюнок «За Україну, за її волю!»).

Далі ж місця розподілили таким чином:

• Рощик Олена, учениця Федорівської гімназії, ІІ місце у І віковій категорії в номінації «Поезія» (вірш «Моя ненька Україна»);
  • Чорна Оксана, учениця Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце у ІІ віковій категорії у номінації «Поезія» (вірш «За тебе, Вкраїно!»);
  • Козак Володимир, учень Кам’яне-Случанської гімназії, ІІІ місце у ІІ віковій категорії в номінації «Поезія» (вірш «Свобода – наш клич!»);
  • Царук Ліна, учениця Чабельської гімназії, ІІ місце у І віковій категорії в номінації «Образотворче мистецтво» (малюнок «Ми єдині!»);
  • Вознюк Марія, учениця Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце у ІІ віковій категорії у номінації «Образотворче мистецтво» (малюнок «За нашу свободу»);
  • Сидорчук Маргарита, учениця Кам’яне-Случанської гімназії, ІІ місце у ІІ віковій категорії в номінації «Образотворче мистецтво» (малюнок «Козацькому роду нема переводу»);
  • Костюк Віталіна, учениця Кам’яне-Случанської гімназії, ІІІ місце у І віковій категорії у номінації «Образотворче мистецтво» (малюнок «Молюсь за тебе, наш хоробрий захисник»);
  • Капітула Анастасія, учениця Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце у ІІ віковій категорії в номінації «Образотворче мистецтво» (малюнок «Тільки разом ми сила»);
  • Росоха Ангеліна, учениця Чабельської гімазії, ІІІ місце у ІІ віковій категорії в номінації «Образотворче мистецтво» (малюнок «Ми молимось за тебе, Україно»);
  • Костюк Ірина, учениця Кам’яне-Случанської гімназії, ІІІ місце у ІІ віковій категорії в номінації «Образотворче мистецтво» (малюнок «Хай воля і честь твоя, Україно, злітає, як птах, у блакить»).