Засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Дата: 12.10.2021 16:51
Кількість переглядів: 269
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387705/40982116dbf6f32f307c0dddebab1571.jpg)
12 жовтня 2021 року сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вирівської сільської ради, на порядку денному якого стояло питання щеплення дітей до 5 років проти поліомієліту. Спалах поліо, зафіксований у селі Велика Омеляна Рівненського району, визанано надзвичайною ситуацією обласного масштабу.
Небезпечна хвороба тим, що вона передається повітряно-краплинним шляхом і 70% її перебігу відбувається безсимптомно.
Комісія з ТЕБНС прийняла протокольні доручення вивчити ситуацію з наявними щепленнями від поліомієліту в закладах освіти громади та звернутися до керівників релігійних громад на території Вирівської сільської ради з метою проведення профілактичної роботи серед прихожан щодо обов’язкового щеплення дітей проти небезпечного захворювання.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387705/101a693ab29d44d02132081eb9e3348c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387705/16b411ef5174d3ad1d20182da9920246.jpg)
« повернутися