Створено комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітаної допомоги» Вирівської сільської ради

Дата: 12.10.2021 12:08

Збереження та зміцнення здоров’я жителів Вирівської територіальної громади - є одним з пріоритетних завдань діяльності Вирівської сільської ради. Дбаючи про доступність та покращення якості надання медичних послуг було прийнято рішення сільської ради № 196 від 24.03.2021 «Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітаної допомоги» Вирівської сільської ради та затверджено статут підприємтва».

06 жовтня цього року було зареєстровано відповідне підприємство у Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України.

В цей пероід триває формування та документальне офоромлення юридичної особи й для цього надіслано звернення до Сарненської громади про передачу рухомого та нерухомого майна, закріпленого за об’єктами структурних підрозділів КНП «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» на території Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області, разом з майновими комплексами, фондами та матеріальними цінностями.

Для більш ефективної організації та надання первинної медичної допомоги населенню запрошуємо на роботу фахівців – лікарів загальної практики – сімейних лікарів, сестер медичних загальної практики, бухгалтерів.

E-mail: vyry_pmsd@ukr.net

Тел. +38 0664061908,

Працюємо для Вас, дбаємо про Вас, чекаємо на Вас.

Будьте здорові!