Засідання апарату Вирівської сільської ради

Дата: 11.10.2021 14:03

11 жовтня 2021 року сільський голова Сергій ОПАЛЬКО провів засідання апарату Вирівської сільської ради, на якому було обговорено проблемні питання, серед яких, підготовка розпоряджень про початок опалювального сезону в закладах освіти громади згідно санітарного регламенту, аналіз стану питної води у Федорівській гімназії, контроль коштів по освітній субвенції, зокрема, на закупівлю 3 ноутбуків для Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст., підготовка проектно-кошторисної документації для вбиралень у Селищенській та  Чабельській гімназіях, проведення тендерної закупівлі для встановлення системи пожежної сигналізації в Ясногірській ЗОШ І-ІІІ ст., питання перереєстрації телескопічного навантажувача JCB 531-70F Agri на КП «Вири-Сервіс», надання дозволу про відкриття рахунків для придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, термінів оголошення конкурсу комунальних підприємств із вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) для проведення аукціону з дотриманням норм регуляторної політики, розробки норм накопичення та схем санітарної очистки й тарифів для вивезення ТПВ на території громади, узагальнення інформації щодо обов’язкового щеплення від COVID-2019 та наявності протипоказань, створення юридичної особи Центру ПМСД Вирівської сільської ради та необхідності відкриття рахунків у Держказначействі, початку відпуску в аптеках ліків для хворих на цукровий діабет, продовження прибирання рештків асфальтного покриття після ямкового ремонту автошляху Т1811 на ділянці Вири-Ясногірка, необхідності очищення узбіччя відремонтованих ділянок дороги від сміття для стоку дощової води, регулювання ввімкнення вуличного освітлення на час від 06.15 год. до 07.00, необхідності поточного ремонту даху клубу в с.Олексіївка, проведення благоустрою по обрізуванню аварійного дерева на території Федорівської гімназії, необхідності створення комісії з питань протидії домашньому насильству, здійснення оплати спортсменам за результатами футбольних матчів після першого та другого кола чемпіонату Сарненського району, відзначання Дня захисника України 14 жовтня 2021 року.