Засідання апарату Вирівської сільської ради

Дата: 04.10.2021 15:04

04 жовтня 2021 року в.о. сільського голови Світлана ВЕЛИЧКО провела апаратне засідання, на якому було представлено в.о. директора Вирівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Віктора ХОМИЧА, який з 01 жовтня 2021 року займається, зокрема, питаннями реєстрації Вирівського Центру ПМСД, обговорено питання активізації населення громади до вакцинації від COVID-2019, процесу звітності відділом освіти, культури, молоді та спорту, організації централізованого управління публічними бібліотеками громади, участі будинків культури в  оголошених конкурсах та проектах. Присутніми було взято до уваги інформацію про укладання 5 договорів оренди з Рівнеобленерго, розробку генеральних планів для сс. Гранітне, Зарів'я та Дубняки, продовження проведення роз'яснювальної роботи серед співвласників багатоаоперхівок у сс.Вири та Гранітне щодо створення в кожному будинку ОСББ або визначення управителя для здійснення обслуговування комунікацій цих будинків, продовження встановлення контейнерів для збору ТПВ у сс.Гранітне та Кам'яне-Случанське, контейнерів для ПЕТ-пляшок по населених пунктах громади, підвезення піску та щебеню для облаштування майданчиків під розміщення контейнерів для збору ТПВ, реконструкції громадської зупинки в сс.Чабель та Селище, проведення робіт із благоустрою узбіччя на перехресті вулиць Івана Мазепи, Партизанська, Зелена, Шевченка у с.Ясногірка та обкошування узбіччя на визначених вулицях у с.Федорівка, контролю таймера вимкнення вуличного освітлення у с.Вири, проведення обваловки сміттєзвалища у с. Кам'яне-Случанське, підготовки до відзначання Дня захисника Вітчизни, надання звітності в системі “Соціальна громада”, необхідності заповнення реєстраційних карток соціальних працівників по сс.Вири, Олексіївка, Федорівка та Гранітне, підготовки квартального та консолідованого бухгалтерських звітів, відкриття спеціалізованого рахунку для купівлі соціального життя для трьох дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, передбачення стаціонарних пунктів обігріву в холодну пору для безпритульних осіб, прискорення розробки схем санітарної очистки та норм накопичення ТПВ для розроблення тарифів із надання комунальних послуг.