Привітання з Українським днем вчителя

Дата: 03.10.2021 08:00

Дорогі вчителі!

Хочемо подякувати Вам за послідовну щоденну освітянську діяльнісь. Ви – взірець для наслідування, наставник і друг. У Вас поєдналися наполегливість і спокій, рівновага й вогник у очах. Спасибі Вам за життєву мудрість, змістовне та цікаве навчання! Нехай у Вашому житті завжди буде багато можливостей для реалізації ідей. Нехай душа завжди буде наповнена радістю і світлом, а серце – любов'ю й натхненням. Нехай у Вашій родині панує гармонія й розуміння. Щиро бажаємо багато років! Нехай Ваш досвід, професіоналізм, допоможе нашим наймолодшим мешканцям громади зростами успішними, грамотними, вихованими людьми. Міцного Вам здоров'я, поваги та шани, добра та благополуччя, божої благодаті та земних радостей, позитивних емоцій та гарних святкувань!

Сільський голова                                                      Сергій ОПАЛЬКО