Виїзний семінар представників Центру підтримки громадських ініціатив «ЧАЙКА»

Дата: 30.09.2021 15:40

30 вересня 2021 року відбувся виїзний семінар представників Центру підтримки громадських ініціатив «ЧАЙКА», м.Рівне, на тему «СТОП насильству в громаді Рівненщини». На навчальному семінарі були присутні заступник сільського голови Світлана Усик, соціальні педагоги навчальних закладів громади, працівники апарату сільради, поліцейські офіцери громади та представник Управління патрульної поліції в Рівненській області. Були обговорені питання запобігання насильству, роз’яснено його прояви, міфи про насильство та куди звертатися за допомогою на території Вирівської громади у випадку виникнення ситуації домашнього насильства.