Привітання до Всеукраїнського дня бібліотекаря

Дата: 30.09.2021 08:50

Шановні бібліотекарі Вирівської сільської ради!
Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!
Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.
Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме Ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.
Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай Ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти й примножити інтелектуальний і культурний потенціал Вирівської громади.
У день Вашого професійного свята, дозвольте мені привітати Вас та побажати міцного здоров'я, сімейного благополуччя, родинного затишку, а також вдосконалення професійних якостей. Нікому не секрет, що професія бібліотекаря не є легкою, але у соціальному плані вона надзвичайно важлива. Від Вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, а врешті-решт і її успішний розвиток. Тож дозвольте ще раз поздоровити Вас з цим святом і побажати щастя та впевненості у власних силах!

Сільський голова                                                         Сергій ОПАЛЬКО