Про збори представників Вирівської сільської ради з мешканцями багатоквартирних будинків у с.Селище

Дата: 29.09.2021 17:33

29 вересня 2021 року заступник сільського голови Світлана Усик та начальник відділу юридичного забезпечення Тетяна Товкач провели збори з жителями багатоповерхових будинків по вул. Заводській 1-7, с.Селище, на яких було обговорено початок процедури списання з балансу Вирівської сільської ради, як балансоутримувача, всіх багатоквартирних будинків. Співвласникам багатоповерхівок було роз’яснено процедуру списання багатоквартирних будинків, яка завершиться до 24 листопада 2021 року.
Було наголошено на необхідності визначення уповноваженої особи від кожного житлового будинку, яка може бути залучена до складу комісії по списанню багатоквартирного будинку з балансу. Також було обговорено можливість в подальшому створення в кожному будинку об'єднання співвласників житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку для спільного управління житловим будинком (ОСББ) або визначення управителя (комунального господарства) для здійснення обслуговування комунікацій житлових об’єктів.