Дата: 28.09.2021 19:13

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Вирівська сільська рада повідомляє, що згідно рішення Вирівської сільської ради від 24.09.2021 № 404 та Закону України від 14 травня 2015 року № 417- VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та на виконання Постанови КМУ від 20.04.2016 р. № 301  «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків»  розпочато процедуру  списання з балансу Вирівської сільської ради, як балансоутримувача,  всіх багатоквартирних будинків в яких розташовані приміщення приватної форми власності (тобто відбулась приватизація квартир).

Процедура списання багатоквартирних будинків завершиться у строк не більше двох місяців з дня прийняття розпорядчого документа, до 24.11.2021.

У роботі комісії бере участь уповноважена особа від співвласників багатоквартирного будинку за її згодою. Уповноважена особа від співвласників будинку може бути залучена  до складу комісії протягом усього часу роботи комісії, але не пізніше дня підписання акта про списання багатоквартирного будинку з балансу.

Комісія з метою фіксування технічного стану багатоквартирного будинку перед списанням проводить його огляд.

Враховуючи вищенаведене, з метою надання додаткових роз’яснень співвласникам багатоквартирного будинку та визначення уповноваженої особи до складу комісії,  відбудуться збори з представниками органу місцевого самоврядування, про що будуть відповідні оголошення на під'їздах багатоквартирних будинків.