Інформація про послуги комунального підприємства «Вири-Сервіс»

Дата: 28.09.2021 14:57

Рішенням 135 від 10.02.2021 року Вирівської сільської ради було створено комунальне підприємство «Вири-Сервіс».

Для налагодження збору та вивозу твердих побутових відходів (ТПВ) у населених пунктах Вирівської сільської ради за кошти природоохоронного фонду було придбано 48 контейнерів для збору ТПВ та 16 контейнерів придбано для збору ПЕТ-пляшки.

Придбані контейнери для ТПВ було розвезено та встановлено у визначені місця:

с.Вири – 9 шт., с.Селище – 8 шт., с.Ясногірка – 8 шт., с.Чабель – 4 шт., с.Чудель – 8 шт. і с.Кам’яне-Случанське – 6 шт. Ще 2 контейнери буде встановлено після реконструкції майданчиків для збору ТПВ у с.Гранітне та 1 контейнер у с.Селище.

Згідно Рішення виконавчого комітету Вирівської сільської ради №114 від 20 липня 2021 року у кожному населеному пункті громади було визначено місця для розміщення контейнерів для збору ТПВ. Станом на сьогодні вже облаштовано 5 майданчиків і ведуться роботи для облаштування ще 10 майданчиків для встановлення контейнерів для ПЕТ-пляшки.

Графік щотижневого збору та вивозу ТПВ сміттєвозом:

Середа: Вири–Гранітне–Олексіївка–Федорівка

Четвер: Ясногірка–Чабель–Селище

Пятниця: Чудель–Кам’яне-Случанське

Для надання комунальних послуг Вирівською сільською радою було придбано телескопічний навантажувач JCB 531-70F Agri зі змінним та додатковим навісним обладнанням. Згідно рішення позачергової сесії восьмого скликання Вирівської сільської ради №398 від 20 вересня 2021 року цю техніку передано КП «Вири-Сервіс». Наразі проводиться реєстрація цього транспортного засобу, після чого в комунальників з’явиться можливість вирішувати на території об’єднаної громади такі завдання:

• відгортання снігу на комунальних дорогах громади
  • підсипка, грейдерування та вирівнювання доріг
  • обрізка аварійних дерев обабіч будівель та електроопор
  • завантажування, розвантажування та транспортування будматеріалів
  • обваловка сміттєзвалищ і т.д.

Прохання виносити тверді побутові відходи у визначені місця і у випадку вивозу твердих побутових відходів до несанкціонованих сміттєзвалищ телефонувати за номером: 066 625 72 98.