Про пленарне засідання дев'ятої чергової сесії Вирівської сільської ради

Дата: 24.09.2021 19:49

24 вересня 2021 року в БК с. Вири відбулося пленарне засідання дев'ятої  чергової сесії VІІІ скликання Вирівської сільської ради, на порядку денного якого було затверджено офіційну символіку Вирівської сільської територіальної громади, погоджено внесення змін до штатних розписів закладів освіти громади, затверджено списання багатоквартирних житлових будинків з балансу Вирівської сільської ради, внесення змін до рішення Вирівської  сільської ради від 14.07.2021 № 331 "Про затвердження Програми фінансової підтримки спортсменів, тренерів спортивних команд Вирівської сільської територіальної  громади на 2021 рік», внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 24.12.2020 № 102 « Про затвердження цільових програм місцевого значення на 2021 рік (із змінами), прийнято рішення про передачу комунального майна Вирівської сільської ради в оперативне управління та на баланс закладів освіти ради, затверджено утворення старостинських округів, внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 16.12.2020 року № 21 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Вирівської сільської ради» (із змінами), внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 14.07.2021 року № 337 «Про прийняття майна зі спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Вирівської сільської ради", місцеву цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на території Вирівської сільської ради на 2021-2025 роки, Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вирівської сільської ради, затверджено нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, що відводиться в оренду ТОВ «Технобуд» та прийнято рішення щодо земельних питань згідно раніше оприлюдненого порядку денного пленарного засідання сесії.