Шановні жителі, керівники та працівники підприємств та установ, приватні підприємці Вирівської громади!

Дата: 23.09.2021 16:11

З 23 вересня на всій території країни діє «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийнято на засіданні уряду України під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Звертаємо увагу  на те, що відповідно до "жовтого" рівня епідемічної небезпеки, заборонене перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Також забороняється перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу.
За словами Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, «це кроки до стримування темпів поширення вірусу, до мінімізації ризиків захворюваності серед населення, до збереження економічної стабільності в державі.  Але без нас із Вами ці кроки не спрацюють. На сьогодні Україна повністю забезпечена вакциною, організована зручна і доступна інфраструктура роботи пунктів щеплення. А тому, залишилося лише кожному з нас зробити свій вибір на користь здоров’я та безпеки оточення».