18 вересня - Всесвітній день прибирання

Дата: 18.09.2021 10:03

17 вересня 2021 року в рамках відзначання Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” працівники апарату Вирівської сільської ради прибрали прилеглу територію сільради, провели роботи з благоустрою дорожнього кільця в с.Вири. Попри погодні умови до акції прибирання долучилися працівники більшості об’єктів соціальної інфраструктури громади: старостинських округів, шкіл та гімназій, будинків культури, клубів та публічних бібліотек, ФАПів.

Так, у с.Чудель працівники старостату прибрали біля адмінприміщення та біля в'їздного знаку в село Чудель, вирізали кущі акації та суху тополю.

Запрошуємо всіх жителів громади долучитися до Всесвітнього дня прибирання – надати охайного вигляду не лише прилеглій території, а й узбіччю Вашої вулиці, громадській зупинці в селі, скверу з пам’ятним знаком, берегу річки чи канави. Давайте приберемо будівельні матеріали з придорожніх територій, тротуарів, викосимо траву та обріжемо кущі, і цим самим створимо безпечні умови для пішоходів та водіїв! Зробимо спільно Вирівську громаду охайною та чистою!