Вітання до Дня рятівника

Дата: 17.09.2021 22:06

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони із професійним святом – Днем рятувальника!

Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій. Ви постійно несете службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду.

Дякуємо Вам за те, що на Вас завжди можна покластися; за те, що, з дня на день стикаючись із бідою, Ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.

Бажаю Вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

Сільський голова                                           Сергій Опалько