Про скликання засідання виконавчого комітету Вирівської сільської ради

Дата: 17.09.2021 09:09

23  вересня   2021 року о 12.00 годині в  актовому залі будинку культури села Вири відбудеться засідання виконавчого комітету Вирівської сільської ради  за таким орієнтовним порядком денним:

1. Про затвердження Порядку видачі громадянам довідок Вирівської сільської ради.

2. Про підготовку об’єктів соціальної сфери населених пунктів Вирівської територіальної громади до роботи в осінньо- зимовий період.

3. Про схвалення змін до рішення Вирівської сільської ради від 14.07.2021 № 331 «Про затвердження Програми фінансової підтримки  спортсменів, тренерів спортивних команд Вирівської сільської територіальної громади на 2021 рік».

4. Про схвалення змін до рішення Вирівської сільської ради від 24.12.2020 №102 «Про затвердження цільових програм місцевого значення на 2021 рік» ( із змінами).

5. Про роботу комунального підприємства «Вири-сервіс» Вирівської сільської територіальної громади.

6. Про затвердження мережі закладів освіти.

7. Про надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим              громадянам  та  на поховання деяких категорій осіб.

8. Про надання адресної допомоги військовослужбовцям строкової військової            служби.

9.  Про план роботи виконавчого комітету на жовтень 2021 року.

10. Про  рішення виконавчого комітету  сільської  ради, що були прийняті, видані  між засіданнями виконавчого комітету в період  з 28.08.2021 по    22.09.2021року.

Секретар ради                                                                            Світлана Величко