Всесвітній день прибирання

Дата: 13.09.2021 16:31

Шановні працівники об’єктів соціальної інфраструктури Вирівської громади, здобувачі освіти навчальних закладів, жителі населених пунктів, робітники підприємств, приватні підприємці та громадські активісти!

18 вересня 2021 року відбудеться Всесвітній день прибирання – “World Cleanup Day”. Вирівська сільська рада запрошує Вас, Ваших знайомих та друзів взяти участь в акції о 10.00 год. 17 та 18 вересня 2021 року.
Від нас залежить те, наскільки охайний матиме вигляд не лише прилегла територія, а й узбіччя нашої вулиці, громадська зупинка, сквер із пам’ятними знаками, береги річки чи канави. Давайте приберемо будівельні матеріали з придорожніх територій, тротуарів, викосимо траву та обріжемо кущі, і цим самим створимо безпечні умови для пішоходів та водіїв!
Чому нам всім варто вийти на прибирання?
За даними Світового банку, щодня люди виробляють понад 2 мільярди тонн сміття, а це приблизно по 800 грамів на людину. Переважна більшість відходів розкладається дуже довго. Так, поліетилен перебуває на землі до 200 років, пластик – понад 500 років, а їх спалення призводить до викиду важких металів, що руйнують озоновий шар. Ґрунтові води, омиваючи відходи, накопичують залізо, ртуть, цинк, свинець, барвники, пестициди, мийні засоби та інші хімікати.
Не будьмо байдужими! Зробимо Вирівську громаду та Україну чистою разом!