Засідання апарату Вирівської сільської ради

Дата: 06.09.2021 20:29

06 вересня 2021 року на апаратній нараді Вирівської сільської ради були обговорені питання організації заходів до Міжнародного дня прибирання 18 вересня 2021 року по об’єктах соціальної інфраструктури сільської ради, організації відзначання Дня вихователя, Всеукраїнського дня бібліотек та Дня працівника освіти 30 вересня 2021 року, завершення мурування фундаменту загорожі Селищенської гімназії, оновлення інформації про підготовку та узгодження складу комісії для актів готовності до опалювального зимового сезону 2021-2022 по об’єктах соціальної інфраструктури громади, відповідності кочегарів у цих закладах кваліфікаційним вимогам, необхідності своєчасного погодження проектів договорів апарату з начальником відділу юридичного забезпечення, питання реєстрації власників бджолосімей для отримання державної допомоги, оновлення списків осіб, які не сплатили земельний податок, реалізації  у громаді проектів із створення активних парків, полагодження вуличного освітлення у с.Вири та ремонту трансформаторної підстанції, завершення нанесення дорожньої розмітки перед кільцевою розв’язкою у с.Ясногірка, необхідності будівництва вуличних вбиралень та забезпечення водою для технічних потреб  на кладовищах у с. Чабель та с.Ясногірка, проведення громадських обговорень у кожному населеному пункті стосовно установки знаків населеного пункту на в’їзді/виїзді, обрізки чагарників на поворотах автошляхів, узгодження переліку об’єктів соціальної інфраструктури, що потребують першочергової реконструкції, перевірки списків фахівців із соціальної роботи, обгородження та облаштування лавками для глядачів стадіону в с.Чудель, підсипки вулиць 03.09.21 у с.Чудель, підготовки бухгалтерією місячних звітів до Держказначейства, інвентаризації майна в адмінприміщеннях старостинських округів.