Шановні підприємці Вирівської громади!

Дата: 05.09.2021 08:00

Шановні підприємці Вирівської громади!

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем підприємця!
Розвивати  власну справу, вдосконалюватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це заслуговує поваги й підтримки. Підприємці вносять істотний внесок як у підвищення якості життя жителів громади, так і в розвиток економіки України.
Інтенсивний розвиток малого і середнього бізнесу – основа успішної економіки держави. Від підприємців залежить створення нових робочих місць, поповнення місцевого бюджету і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві.
Ми за створення принципово нової партнерської моделі співпраці влади та бізнесу.
Щира вдячність Вам за те, що в нелегкий для України час, Ви берете активну участь у подоланні соціально-економічних викликів у громаді.
Зичимо Вам та Вашим родинам миру, міцного здоров'я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, ентузіазму й невичерпної наснаги у праці.
На вас покладаються великі надії. І Ваша активна, зацікавлена позиція, прагнення об’єднувати зусилля для створення нового – найкраща запорука успіху!

Сільський голова                                                      Сергій Опалько