Поточна робота комунальників громади

Дата: 03.09.2021 19:50

У період із 31 серпня по 03 вересня 2021 року комунальниками Вирівської громади у с.Ясногірка на пішохідних переходах біля кільцевої розв’язки було розчищено асфальтну поверхню від піску та нанесено дорожню розмітку двох пішоходних переходів.
Продовжуються роботи по муруванню фундаменту огорожі та в’їзних воріт Селищенської гімназії.
У с.Чудель працівники старостинського округу провели ремонт водопроводу до ДНЗ "Казка" та продовжили робити загорожу навколо стадіону.
Виконано підсипку по вул. Незалежності в с. Чудель. Щира подяка депутату сільради Роману Савіну, місцевому жителю Віктору Царуку та КП «Вири-Сервіс».