Святкування Дня знань у Вирівській громаді

Дата: 01.09.2021 19:33

01 вересня 2021 року в закладах загальної освіти Вирівської сільської ради відсвяткували День знань. Сільський голова Сергій Опалько привітав першокласників Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст., їхніх батьків, педагогічний колектив та учнів школи. Голова сільради побажав школярам рости здоровими, досягати високих результатів у навчанні, бути активними у громадському житті й подарував школі книги Ганни Дячок "Поліські замальовки". Сергій Опалько подякував педагогам за самовіддану працю, бездоганне виконання такої відповідальної місії як виховання підростаючого покоління, формування багатогранної особистості, що є важливим в українській державі та в сучасному світі. Дипломами переможців зонального етапу освітніх олімпіад було відзначено Маргариту Павлушко, Мар’яну Лісовець, Евеліну Ковтун, Вероніку Ковтун, Марію Вознюк – грамотою переможця всеукраїнського конкурсу плакатів. Депутат вирівської сільської ради, лісничий Ясногірського лісництва державного підприємства «Клесівський ЛГ» Анатолій Горобей подарував від "Клесівського ЛГ" навчальному закладу багатофункціональний пристрій Canon Pixma G2411. Лісничий Федорівського лісництва Василь Примак вручив від "Клесівського ЛГ" для Федорівської гімназії спортивний інвениар (м'ячі, скакалки). Лісничий Любоньського лісництва, Олексій Мартинюк вручив від ДП "Клесівський ЛГ" для Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст. безпровідну акустичну колонку з мікрофоном. Генеральний директор ТОВ "Вирівський кар'єр" Юрій Горець подарував школі у Вирах акустичну систему та радіосистему. Тимчасово виконуючий обов'язки лісничого Чабельського лісництва Василь Усач передав від ДП "Клесівський ЛГ" для Чабельської гімназії телевізор. Поетичні збірки Ганни Дячок "Поліські замальовки" від Вирівської сільської ради отримали Чабельська гімназія, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Федорівська гімназія. Дирекція шкіл, педагогічні колективи та учні вдячні людям доброї волі з щедрими серцями!

Після урочистої лінійки школярів запросили на перший урок у 2021-2022 навчальному році. Опісля педагоги шкіл та гімназій громади провели традиційну нараду педагогічного складу. Вітальні слова від заступника сільського голови та відділу освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради пролунали на урочистих лінійках у Вирівській та Чудельській ЗОШ І-ІІІ ст., Федорівській, Чабельській, Кам'яне-Случанській та Селищенській гімназіях.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=Y-QOBhsorDM

Фото без описуФото без описуФото без опису