П Р О Т О К О Л № 25 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

Дата: 31.08.2021 11:36

28  серпня  2021  року                                       м. Сарни

Головував: в.о.голови адміністрації,в.о.голови комісії Людмила МАРИНІНА

Присутні: члени Комісії , запрошені (за окремим списком).

Про продовження карантину та вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Сарненського району.

(Інформація: Консевич І.Й., Кондратюк О.В., Сварицевич О.В.)

З метою запобігання поширенню на території Сарненського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236             (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 855, рішення комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської області від  18.08.2021 протокол № 25, комісія ВИРІШИЛА:

1. Продовжити карантин на території Сарненського району до 01 жовтня 2021 року.

2. Рекомендувати структурним підрозділам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування:

2.1. Вжити невідкладних заходів щодо виконання та контролю за дотриманням на відповідній території вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

2.2. Забезпечити своєчасне та повне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів.

2.3. Посилити роботу щодо збільшення кількості вакцинованого населення на території району, громад.

3. Сарненському районному відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, відділу організації несення служби в           м. Сарни Управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту     патрульної  поліції     України,              Сарненському ,      Дубровицькому, Рокитнівському управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області забезпечити посилений контроль за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами.

4. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на  керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням на території Сарненського району  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2

В.о.голови комісії ТЕБ та

НС Сарненського району,