ЗАСІДАННЯ МІЖШКІЛЬНИХ МЕТОДИЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ

Дата: 30.08.2021 16:19

Щороку, перед початком нового навчального року для вчителів-предметників проводяться секційні заняття (міжшкільні методичні обєднання). Метою цих засідань є опрацювання педагогами методичних рекомендацій щодо організації освітнього процесу, нормативно-правових документів, обговорення змін, внесених до оновлених програм, обговорення основних завдань, поставлених відділом освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради.

Так, 25-30.08. у Вирівській громаді були проведені міжшкільні методичні об’єднання вчителів: початкових класів, асистентів учителів та вчителів індивідуального навчання, української мови, літератури та зарубіжної літератури, іноземної мови, математики та економіки, фізики, астрономії та інформатики , хімії, біології, екології, охорони здоров’я, природознавства, географії, історії, правознавства, трудового навчання, технологій, креслення, фізичної культури, Захисту Вітчизни, мистецтва, заступників директорів із виховної роботи та педагогів-організаторів практичних психологів та соціальних педагогів, педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. Учасниками цих засідань було обговорено наскрізні змістові лінії навчальних програм та подано їх перелік. Було також наголошено на цифровій трансформації освіти та важливості постійної роботи над самовдосконаленням та саморозвитком педагога; необхідності формування у здобувачів освіти компетентностей ХХІ століття; співпраці батьківської громадськості з закладами освіти. Окрім того, особлива увага була надана впровадженню Місцевої цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на території Вирівської сільської ради на 2021-2025 роки.