День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2021 09:09

29 серпня відзначається Національний  День Пам’яті загиблих захисників України, які полягли в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Всі пам’ятають, як наприкінці серпня 2014 року виник пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам підрозділи Збройних сил України потрапили у вороже оточення.

Квітка соняшника  стала символом цього дня, адже в серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів, зокрема із Рівненщини

Тож у цей день висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер.

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!

Герої не вмирають!