Про захист тварин від жорстокого поводження

Дата: 26.08.2021 10:28

Останнім часом в ЗМІ дедалі частіше з'являється інформація про непоодинокі факти жорстокого поводження з безпритульними тваринами.

З метою покращення ситуації 15 липня 2021 року Верховною радою України прийнято Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив Європейського Союзу у сфері охорони тваринного та рослинного світу”, яким зокрема, впроваджуються європейські гуманні цінності та стандарти відносно тварин та посилюється відповідальність за жорстоке поводження з ними.

Закликаємо мешканців Вирівської громади не допускати фактів жорстокого поводження з безпритульними тваринами, насамперед регулювання їх чисельності не гуманними методами уповноваженими комунальними службами і підприємствами з питань утримання та поводження з тваринами в населених пунктах, а також неухильно дотримуватися законодавства у цій сфері, зокрема вимог законів України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, “Про ветеринарну медицину” тощо.

Заступник Міністра захисту довкілля та природніх ресурсів України (Міндовкілля)